Oud Regimentscommandanten

 

Kol Rijsdijk

Kol Baden

Kol Geensen

Kolonel Rijsdijk

Jan 1973 tot Mei 1974

Kolonel Baden

Jun 1974 tot Okt 1979

Kolonel Geensen

Nov 1979 tot Apr 1981

Kol van Dijk

Kol van Dijk

Kol Tange

Kolonel van Dijk

Apr 1981 tot Okt 1987

Kolonel van Dijk

Nov 1987 tot Apr 1989

Kolonel Tange

Apr 1989 tot Mei 1991

Kol Duivelshof

Kol Willems

Lkol de Raadt

Kolonel Duivelshof

Mei 1991 tot Sep 1993

Kolonel Willems

Sep 1993 tot Feb 1996

Luitenant-kolonel
de Raadt

Mei 1996 tot Apr 1998

Lkol Nuis Lkol Twuijver Lkol Hanssen

Luitenant-kolonel
Nuis

Apr 1998 tot Juni 2000

Luitenant-kolonel
Twuijver

Jan 2001 tot Feb 2004

Luitenant-kolonel
Hanssen

Feb 2004 tot Mei 2005

Lkol Luiting Lkol Jongerius  Lkol de Feiter

Luitenant-kolonel
Luiting

Mei 2005 tot Feb 2007

Luitenant-kolonel
Jongerius

Jan 2007 tot Juli 2010

Luitenant-kolonel
J.J. de Feiter 

Juli 2010 – Mrt 2013 

t